Feladatok

  • műszaki kiviteli tervdokumentáció összeállítása
  • költségvetések, kiírások készítése, megvalósulási tervek elkészítése
  • műszaki fejlesztések kidolgozása
  • kivitelezés során tervezői művezetés biztosítása, kapcsolattartás

Elvárások

  • gépészmérnöki (épületgépész) végzettséget
  • AutoCAD és költségvetés készítő program felhasználói szintű ismeretet
  • önálló munkavégzést és precizitást, jó problémamegoldó és kommunikációs készséget

Előnyt jelent

  • távhőellátás terén szerzett tapasztalat
  • épületautomatizálásban, épületgépészeti automatikában való jártasság
  • SOLIDE EDGE alkatrészmodellező program felhasználói szintű ismerete
  • Konyvcal program ismerete
  • tervezői jogosultság: építmények gépészeti tervezése, hőenergetikai építmények tervezése
  • „B” kategóriás jogosítvány

A munkavégzés helye:

  • 1116 Budapest, Kalotaszeg utca 31.

Amit kínálunk

  • egy jó hangulatú közösség tagja lehetsz
  • számítunk újító ötleteidre
  • szakmai konferenciákon vehetsz részt
  • a próbaidő lejártát követően személyre szabott cafeteria-csomagból válogathatsz évente 513.530 Ft összegben
  • teljesítményértékelés keretében jutalomban részesülhetsz
  • a betanulási időszakot követően heti 2 nap home office-ban is dolgozhatsz
  • ránk minden élethelyzetben számíthatsz (gyermek születése, szociális segély, temetési segély, iskolakezdési támogatás)
  • kedvezményes üdülési lehetőséget kínálunk a vállalat üdülőiben
  • támogatjuk a vidékről bejáró munkavállalók utazási költségét

Céginformáció

Kik vagyunk mi?

Mi a BKM Nonprofit Zrt.-ben a fővárosunkért és annak lakóiért dolgozunk – nap mint nap. Jelen vagyunk a lakosok mindennapi életében; ellátjuk a köztisztasági, a hulladékgazdálkodási, a távhőszolgáltatási, a kertészeti és a temetkezési feladatokat, valamint országos szinten nyújtunk kéményseprőipari szolgáltatásokat.

Csatlakozz hozzánk Budapest fejlődéséért!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy önéletrajzodat bérigény megjelölésével küldd el részünkre a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zrt.