Feladatok

  • Épületgépészeti kivitelezési projektek vezetése az ajánlatadástól az időben történő befejezésig, garanciálisidő végéig
  • Projektek műszaki tartalomnak megfelelően a határidőre történő megvalósítása, költség tervezet készítésével és betartásával
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel és az alvállalkozók képviselőivel
  • Helyszíni kooperációkon való részvétel
  • Helyszíni kivitelezési munkálatok irányítása egyeztetés az építésvezetőkkel
  • Építési napló vezetése és ellenőrzése
  • Átadási dokumentáció készítése
  • Projekttel kapcsolatos dokumentáció napra kész vezetése és előkészítése
  • Beszállítói partnerek és alvállalkozók ártükör készítése és versenyeztetése
  • Projektek minőségi és mennyiségi ellenőrzések készítése és kiértékelése
  • Átadás-átvételi eljárásokon való részvétel

Elvárások

  • Szakirányú épületgépész mérnöki végzettség
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés, csapatban való együttműködés
  • Precíz munkavégzés, elvégzett munkák dokumentálása
  • jó szervező és problémamegoldó készség
  • Stratégiai látásmód és projektszemlélet
  • Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • FMV jogosultság előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil, innovatív vállalkozás
  • Versenyképes bérezés
  • Éves bérfejlesztés
  • Tanulmányi támogatások végzettség megszerzéséhez
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus segítőkész támogató csapat és szénvonalas munkakörnyezet
  • Határozatlan idejű főállású munkaszerződés

Céginformáció

A Kabinet FM Zrt. több mint 23 éves múlttal rendelkező műszaki cég ipari létesítmények teljes körű műszaki üzemeltetésével, továbbá elsősorban erősáramú és automatizálási villamos, épületgépészeti és technológiai szereléssel, másodrészt teljes körű generál kivitelezési munkákkal, műszaki tervezéssel, műszaki tanácsadással foglalkozik.

Cégnév: Kabinet FM Kft.