Feladatok

Csepeli (Csepel Művek) munkahelyre keresünk gyakorlattal rendelkező Gépész / műszerész munkatársat.
Munkaidő 36 óra
Közreműködés készülékek gyártásában, javításában.
Esetenként szállítás ügyfelek részére 3,5 t-ás kisteherautóval.

Elvárások

  • B kategóriás vezetői engedély
  • Rendszerető, környezetére igényes személyiség
  • Együttműködő hozzáállás

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett aktív tapasztalat
  • Fémipari alapismeretek
  • Műszaki rajz olvasási készség

Amit kínálunk

  • Bruttó , teljes bejelentett munkabér és teljesítmény szerinti jutalom
  • Igényes környezet
  • Egy műszakos munkarend 7:00-14:45 tartó fix munkaidő

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség

Céginformáció

www.kbfiunio.hu

Önéletrajz és bizonyítványok csatolása szükséges

Cégnév: KBFI UNIO Bányászati Technológiai Fejlesztési Kft