MVM ERBE Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Gépész műszaki ellenőr

Feladatok

  • Műszaki ellenőri feladatok ellátása a jogszabályi előírásoknak megfelelően
  • Hibák, hiányosságok feltárása, tájékoztatás, javaslattétel javító intézkedésekre
  • Projektek nyomon követése, kiviteli tervektől történő eltérések dokumentációja
  • Szakmai anyagok kidolgozása a szervezeten belüli döntések előkészítéseként
  • Terület átadás-átvételi eljárásainak koordinálása
  • Kivitelezési tevékenységnek, építési-szerelési munka szakszerűségének, eltakarásra kerülő szerkezeteknek, építmények, berendezések helyes kitűzésének folyamatos ellenőrzése
  • Műszakilag indokolt vizsgálatok meghatározása
  • Pénzügyi elszámolások, felmérések kontrollja, költség analízis
  • Teljesítésigazolások kiadásának előkészítése és azok műszaki teljesülésének ellenőrzése

Amit kérünk

  • Gépészmérnöki vagy vegyipari gépészmérnöki végzettség
  • Energiaellátási építmények szakterületen szerzett műszaki ellenőri gyakorlat
  • MS Office alkalmazások haladó ismerete
  • Gépjármű-vezetői engedély

Előnyt jelent

  • Felelős műszaki vezetői pozíciókban szerzett munkatapasztalat
  • Kivitelezési, illetve tervezési gyakorlat
  • Angol nyelvtudás

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Versenyképes bér
  • Teljesítmény alapján bónusz
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • Rugalmas munkaidő
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki ellenőr
Cégnév: MVM ERBE Zrt.