Feladatok

  • Gyártó gépek,  speciális PLC vezérelt berendezések karbantartása, hibaelhárítás
  • Fröccsöntő gépek mechanikus, hidraulikus elektromos karbantartása, hibaelhárítás
  • Megelőző karbantartások, váratlan hibák elhárításának dokumentálása
  • Berendezések folyamatos fejlesztése

Elvárások

  • Gépész, géplakatos végzettség
  • Termelőgépek napi, heti, havi karbantartásának elvégzésében való jártasság,
  • Pneumatikus és mechanikus rendszerek általános ismerete,
  • Hidraulika rendszerek ismerete, javításukban való jártasság,
  • Gépek automatizálásában és hibakeresésben szerzett tapasztalat,
  • Rajzolvasás, rajzjelek ismerete

Előnyt jelent

  • PLC rendszerek működésének ismerete,
  • MS Office programismeret
  • 5S tevékenységek ismerete,
  • Eredményorientáltság és érték-központúság
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Darukezelő, darukötöző, targoncavezető engedély

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés és juttatások
Stabil szervezeti háttér

"Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.