Feladatok

  • Szaktanácsadás az ügyfelek számára az elvárásaiknak és szükségeiknek megfelelő funkciójú munkagépek összeállítása kapcsán, Magyarország keleti területén
  • Ügyféligények felmérése és komplex megoldások kidolgozása
  • Termékbemutatás, műszaki tanácsadás
  • Ajánlatkészítés, szerződéskötés
  • Munkakörrel járó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Minimum 3 év értékesítési tapasztalat
  • Munkagépek ismerete
  • B kategóriás vezetői engedély és utazási hajlandóság (Budapesten és Kelet-Magyarországon belül)
  • Precíz, önálló, eredményszemléletű munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás

Amit kínálunk

  • Alapbér és a teljesítményedtől függő jutalékos rendszerű bérezés
  • Céges autó a munkavégzéshez
  • Szakmához kapcsolódó tréningeken tudsz fejlődni
  • Évek óta folyamatosan és intenzíven fejlődő cég vagyunk
  • Részese lehetsz egy nemzetközi környezetben működő csapatnak

Céginformáció

Profi vagy a szakmában, és már az álláshirdetéseket olvasgatod?
Hidd el, hozzánk akarsz csatlakozni, ha jártas vagy munkagépek értékesítésében és a tudásodat az egyik legdinamikusabban fejlődő vállalatnál akarod kamatoztatni!

Amennyiben úgy érzed, megfelelsz az elvárásainknak és érdekel az álláslehetőség, a Jelentkezem gombra kattintva várjuk önéletrajzodat bérigényed megjelölésével! Kérjük vedd figyelembe, hogy azokkal a jelöltekkel tudjuk felvenni a kapcsolatot, akik releváns pályázói a hirdetésünknek!
Cégnév: DM-KER KFT.