Feladatok

Kiemelt Partnerünk részére keresünk technikus kollégát csapatbővülés miatt.

Feladataid lesznek

  • A gyártásban használt automata-, és félautomata gyártóberendezések beállítása és felügyelete

  • Géphibák észlelése és javítása, átállások elvégzése

  • Operátorokkal, csoportvezetőkkel való együttműködés

  • Karbantartó és mérnöki csapat támogatása

  • A gyártási folyamat mutatóinak figyelemmel kísérése

  • Új technológiák bevezetésében való részvétel

  • Hiba megelőzési módszerek kidolgozása

Elvárások

Ami szükséges a munka betöltéséhez

  • Szakirányú végzettség (technikus)

  • 2-3 év szakmai tapasztalat (lehetőleg autóipari gyártásban)

  • CNC ismeret, több tengelygép ismeret

  • Géprajz, műszaki rajz ismeret

  • Pneumatika és gépészeti ismeretek

  • Siemens vezérlő ismeret

  • Tapasztalat gépkarbantartásban

  • 3 műszak vállalása

Amit kínálunk

  • Hosszútávú lehetőség egy stabil hátterű cégnél

  • Határozatlan idejű szerződés

  • Munkaruha

  • Bónusz

  • Műszakpótlék

  • Céges buszjárat

  • Szakmai képzések

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.