Feladatok

  • Minőségi gépbeállítás, hibaelhárítási és karbantartási feladatok napi szintű elvégzése
  • A gépbeállítási utasítások használata és dokumentálása
  • Tartalék alkatrészek rendeléséhez segítségnyújtás és a nyilvántartási rendszer használatával kapcsolatban, szoros együttműködés a vezetőséggel
  • Az új gyártástechnológiák és gyártósorok beüzemelése, üzemeltetése
  • Gép működésének bemutatása a kezelőszemélyzet számára
  • Amit kínálunk
  • Kiemelkedő bérezés
  • Cafetéria és bónusz
  • Kiszámítható munkarend. Nincsenek kötelező, csak vállalható túlórák!
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Kiemelt bejárási támogatás

Elvárások

  • Középfokú, szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség (szakirányú végzettség)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Legalább alapszintű PLC és szervo vezérlő ismeretek
  • Finommechanikai és/vagy pneumatika ismeretek
  • Munkaidő
  • 3+3 (3 nap nappal 6-18 óra között, 3 nap pihenő, 3 nap éjszaka 18-6 óra között, 3 nap pihenő)
  • Gondoljon csak bele: Ön így csak 15 napot dolgozik a hónapban!
  • Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak
  • Abony, Albertirsa, Alsónémedi, Aszód, Bag, Bénye, Budapest, Bugyi, Cegléd, Ceglédbercel, Dabas, Délegyháza, Dunaharaszti, Dunavarsány, Gomba, Gödöllő, Gyál, Gyömrő, Hernád, Inárcs, Isaszeg, Kakucs, Káva, Kiskunlacháza, Maglód, Mende, Monor, Nagykáta, Ócsa, Örkény, Pánd, Pécel, Pilis, Ráckeve, Sülysáp, Szentmártonkáta, Szigetcsép, Szigethalom, Szigetszentmárton, Szigetszentmiklós, Taksony, Táborfalva, Tápióbicske, Tápiószecső, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápiószőlős, Tóalmás, Tököl, Törtel, Újhartyán, Üllő, Vecsés

Céginformáció

Kontaktlencséket gyártó partnercégünkhöz keresünk tapasztalt munkatársakat gépbeállító munkakörbe. A munkahely Budapest XVIII. kerület határában, Gyálon található. A bejárást ingyenes céges buszokkal biztosítjuk!

A „jelentkezés” gombra kattintva várjuk jelentkezését. Sikeres jelentkezést követően kap egy értesítőt a Humán Centrum Kft-től, melyben kérjük, kattintson a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találja az értesítőt érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: HUMAN CENTRUM Kft.