Feladatok:

  • Kiadott termelési terv szerint az átállások elvégzése
  • Kiadott termelési feladatok végrehajtása, biztosítása, ellenőrzése
  • Üzemi adminisztráció elvégzése
  • Anyagmozgatási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Műanyag fröccsöntő gépek beállításában szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Fröccsöntő szerszámok alapismerete
  • SPC-ismeret
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Jó problémamegoldó készség, önállóság
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Még a COVID ideje alatt is stabil, hosszútávú munkahely
  • A törvénybe foglaltaknál magasabb műszakpótlékok
  • Elérhető NETTÓ bér 266.000- 300.000 Ft
  • Havi teljesítmény Prémium
  • Cafetéria BRUTTÓ 35.000 Ft
  • Céges buszjárat
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Előre lépési lehetőség

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Budapest III. kerület
  • Műszakrend: 06:00-18:00, 18:00-06:00
  • Szállást nem biztosítunk a munkalehetőséghez
Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Luis Linda