Feladatok

  • A gyártósor működésének selejtmentes és folyamatos működésének biztosítása, ellátása
  • Gépek beállítása és szerszámcserék végrehajtása a vonatkozó technológiai lap alapján
  • A tevékenységéhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, termelési paraméterek követése
  • Javaslat gyártási paraméterek megváltoztatására a termék megfelelőségének érdekében
  • Hibák észlelése, mechanikus hibák javítása
  • A munkaterület és a gépek tisztán tartása és tartatása
  • A használaton kívüli szerszámok működőképes állapotának biztosítása, tárolásának felügyelete
  • A szerszámcserék és/ vagy termelési átállások megfelelő előkészítése, az átállási idő minimalizálásának érdekében

Elvárások

  • Középfokú végzettség megléte
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • 3 műszak vállalása
  • Műszaki beállítottság

Előnyt jelent

  • Érettségi
  • Fröccsöntésben szerzett tapasztalat
  • Géplakatosi, autószerelői szakképesítés
  • Gépésztechnikus, villanyszerelő, elektronikai műszerész végzettség

Amit kínálunk

  • Alapfizetés mellett havi mozgóbér és bónusz
  • Cafetéria
  • Műszakpótlékok
  • Fizetett ebédszünet
  • Igényes termelési terület
  • Bejárástámogatás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Pápai Megbízónk bővülés miatt keres több területre is Gépbeállító pozícióba új munkatársakat!

A munkavégzésről további részletek:

  • Helyszín: Pápa
  • Munkaidő: 3 műszak, heti 5 nap 8 órás munkavégzéssel
Cégnév: IDBC Creative Solutions Kft.