Trenkwalder
Partnercégünk saját állományába várja új munkatársait!

Nagyfrekvenciás és száloptikás megoldások vezető globális gyártója, több mint 20 éve stabilan működik és közel 5.000 főnek biztosít munkalehetőséget!

Gépbeállító

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártó eszközök beállítása, első darab vizsgálatra való termék előkészítése QM részére
  • A gyártósorok felállítása és azok eltávolítása (gyártás végeztével) az előírásoknak megfelelően
  • Összeszerelő gépek, gépgyártósorok működtetése, tisztán tartása
  • Szerszámok és termelőeszközök gondozása, karbantartása
  • Kisebb hibák elhárítása
  • Selejtkezelés
  • Gyártás minőségének figyelése, hiba esetén folyamatba beavatkozás az eszkalációs folyamat szerint
  • Gyártáshoz kapcsolódó ellenőrzések (EDV, UDV, SPC, szúrópróba) végrehajtása, adatok regisztrálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú, műszaki végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Mérőérőeszközök ismerete (Tolómérő, mélységmérő)
  • Szenzorika és pneumatika alapismeret
  • Karbantartás ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló munkavégzés
  • Számítógép ismeret (Office, számítógépkezelés)
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Modern technológia és tiszta munkakörnyezet
  • Családias hangulat, összetartó kollégák
  • Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről: Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyössolymos, Atkár, Vámosgyörk, Detk, Halmajugra, Visonta, Abasár, Nagyfüred, Karácsond, Adács, Tarnabod, Boconád, Tarnaméra, Tarnazsadány, Zaránk, Tarnaörs, Heves, Erk, Visznek, Jászszentandrás, Jászapáti, Tarnaszentmiklós, Pély, Jászkisér, Jászberény, Boldog, Pusztamonostor, Jászfényszaru, Selyp, Zagyvaszántó, Lőrinci, Petőfibánya,

Küldje el fényképes önéletrajzát, és váljon a csapat részévé.
  • E-mail:

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítmányozó
Cégnév: Trenkwalder Kft