Feladatok

    • Egyedi tesztelőgépek, berendezések tervezése
    • Gyártáshoz kapcsolódó gépek, berendezések tervezése
    • Szükség esetén gyártó/szerelő szerszámok tervezése
    • 3D modellezés/tervezés Solidworks rendszerben
    • 2D műhelyrajzok elkészítése
    • Alapanyagok meghatározása
    • Erők modellezése, szimulációk készítése, optimalizálása
    • Szenzorok, motorok, villamos berendezések beillesztése
    • Pneumatikus alrendszerek meghatározása
    • Együttműködés a villamosmérnök kollégákkal
    • Együttműködés a fejlesztési projektben résztvevő kollégákkal
    • Részvétel a termékek minőségi ellenőrzésében
    • Vevői látogatások, projektek felmérése Európa szerte

Elvárások

    • Gépészmérnöki végzettség
    • Géptervezésben szerzett tapasztalat
    • Solidworks vagy más CAD rendszer alapos ismerete
    • Legalább alapfokú angol nyelvtudás
    • 0-3 év szakmai tapasztalat (Friss diplomásokat is várunk)
    • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
    • Csapatorientált gondolkodás

Előnyt jelent

    • Pneumatikus rendszerek ismerete
    • Mechatronikai alapismeretek
    • Robotikában és automatizálásban szerzett tapasztalat
    • Vállalatirányítási rendszer ismerete
    • Gyártásban szerzett tapasztalat
    • Innovatív gondolkodás

Amit kínálunk

    • Bruttó 700.000 – 1.000.000 Ft / hó bér tapasztalattól fűggően
    • Utazási támogatás
    • Érdekes, változatos feladatok
    • Utazási lehetőség (akár külföldre is)
    • Hosszú távú munkalehetőség
    • Fiatalos, folyamatosan fejlődő innovatív vállalat

Céginformáció

Cégünk világszerte sikeresen működő, magyar tulajdonú vállalat, mely egyedi ipari mérőeszközök tervezésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja a magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát.

Cégnév: Equip-Test Kft.