KÉSZ Építő Zrt.
Mi, a KÉSZ Csoport, a régió egyik legszélesebb portfóliójával rendelkező, és az elmúlt 42 évben folyamatosan növekedő, ambiciózus tervekkel rendelkező magyar vállalatcsoportja vagyunk. Elsősorban építőipari márkaként ismerhetsz minket, de számos érdekeltségünk van egyéb piacokon is, mint a szálloda és vendéglátás, ipari technológia, ingatlanüzemeltetés- és fejlesztés, hajó- és vízépítés, szállítmányozás, flottakezelés, vagy épp üzleti szolgáltatások – ettől is olyan izgalmas a KÉSZ-nél dolgozni ???? Ezzel a hirdetéssel ÉPÍTÉSVEZETŐ jelentkezők figyelmét szeretnénk felhívni, akik szívesen csatlakoznának a KÉSZ Építő és Szerelő Zrt. - mint zászlós hajónk - csapatához!

Generál építésvezető

Miben számítunk rád

    • Kivitelezés helyszíni irányítása - magasépítési üzletágunkban
    • Az építési tevékenység teljes körű anyaghátterének a biztosítása a beszerzési területtel együttműködve
    • Az alvállalkozói és beszállítói szerződések előkészítése
    • Vállalkozási szerződések teljesülésének koordinálása és kontrollálása, különös tekintettel a műszaki tartalomra, a határidőre, a minőségre, valamint a beszállítói és alvállalkozói követelményekre
    • Kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása

Rád építünk, ha...

    • Szakirányú felsőfokú mérnöki végzettséged van
    • Projektszemléletű gondolkodásmód, céltudatosság, kitartás, problémamegoldó képesség jellemez
    • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (CAD, MS Office)
    • Nyitott vagy a technológiai újdonságokra
    • Változó projekthelyszínen történő munkavégzésre nyitott vagy (ehhez szükséged lesz a B kategóriás jogosítványodra)

Munkádért cserébe

    • Egy közel 2000 fős építőipari nagyvállalat stabil tagja lehetsz, nálunk a biztos háttér garantált!
    • Szakmailag felkészült vezető és csapat fogja segíteni a betanulásodat és munkádat
    • A lendületességet kávéval és teával fokozzuk korlátlan mennyiségben
    • Évente akár több alkalommal is csapatépítő programokkal színesítjük a hétköznapjainkat
    • Piacképes jövedelmet és vonzó juttatásokat nyújtunk
    • Munkatársaink teljesítményét az alapbéren felül számos juttatással ismerjük el:
    • Kimagasló cafetéria kerettel jutalmazzuk kollégáink munkáját, melynek felhasználására többféle lehetőséged nyílik: SZÉP kártya, bölcsődei, óvodai ellátás, készpénz kifizetés
    • Komplex egészségbiztosítási szolgáltatási csomagunk keretén belül különféle egészségügyi szolgáltatásokat vehetsz igénybe díjmentesen vagy kedvezményes áron
    • Személybiztosítási programunk keretében minden munkavállalónkra baleset- és életbiztosítást kötünk

Munkakör betöltése során előnyt jelent

    • Német nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Mérnök
  • Építőmérnök