GI Group Hungary Kft

Gázturbina szerelő

Pályakezdő/pályamódosító GÉPÉSZ VAGY ELEKTRONIKAI szakemberek, figyelem!

Ha szívesen járnád a világot egy nem mindennapi munkakört betöltve, akkor jelentkezz partnerünkhöz GÁZTURBINA SZERELŐ pozícióba, ahol a beüzemelési vagy a szervizes csapathoz tudsz most csatlakozni!

Főbb feladatok, munkák:

  • Az első időszakban elméleti és gyakorlati tréningeken vennél részt külföldön, ahol mindenre megtanítanak;
  • Ezt követően 5-6 fős nemzetközi csapatban dolgoznál a világ különböző részein;
  • Kis-, illetve közepes méretű ipari gázturbinák beüzemelése és tesztelése vagy éppen szétszerelése és szervizelése lenne a feladatod, attól függően, hogy melyik csapathoz csatlakozol.

Beosztás:

  • Beüzemelési területen: 10-12 hetes külföldi munkavégzésre, majd 3-4 hetes pihenőre számíthatsz;
  • Karbantartói területen: rövidebb, de sűrűbb kiküldetések, 3 napostól akár 1 hónapos delegáció is előfordulhat;
  • Heti szinten: általában 6 nap munka 10 órában;

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • közép-, vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel ELEKTRONIKAI vagy GÉPÉSZETI területen;
  • angolul, vagy németül magabiztosan kommunikálsz;
  • szívesen utazgatsz világszerte, több hónapos távollét sem okoz gondot;
  • van jogosítványod, vezetési rutinod;
  • 3 éves tanulmányi szerződést vállalható számodra.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség;
  • Cafetéria már a próbaidő alatt is jár, bruttó 42.000 Ft/hó;
  • Szállásod jellemzően 4 csillagos hotelben lesz;
  • Napi költőpénzed mindig az adott országhoz lesz igazítva, de minimum 40 eurót biztosít a cég minden egyes napra, amit külföldön töltesz;
  • Év végén egy összegben fizetik ki az összegyűjtött túlórákat;
  • Tapasztalataid bővítésével anyagi szintlépésben is részesülsz, ami alapbér és kiküldetési díj emeléssel is jár;
  • Globális csapatban dolgozhatsz, így fejlesztheted angol nyelvtudásod;
  • Hosszú távú karrierlehetőséget biztosítanak, támogatják előre lépési és továbbtanulási terveid.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.