Feladatok

  • A szervezet költségvetésének, üzleti tervének elkészítése, végrehajtásának ellenőrzése, a szervezeti egységek kiadásainak, bevételeinek folyamatos nyomon követése
  • Az igények,  lehetőségek felmérése, gazdálkodási, pénzügyi elemzések elkészítése, stratégia kialakítása, a megvalósítás előkészítése, megvalósítása, monitorozása, rendszeres fejlesztés
  • A számviteli és adózási terület szakmai irányítása, számviteli feladatok ellátása,
  • főkönyvi könyvelés,
  • analitikus könyvelés: tárgyi eszköz, készlet, előirányzatok, kötelezettségvállalás, kötelező és önként vállalt feladatok, rendezvényekre gyűjtés, béranalitika,
  • Havi zárási munkálatok koordinálása
  • éves beszámoló, mérleg elkészítése, feladása
  • közérdekű adatszolgáltatás számviteli területen,
  • gazdasági munkatárs/ak munkájának irányítása,
  • közreműködik a hatósági ellenőrzésekben (ÁSZ, NAV stb.), valamint a könyvvizsgálatban
  • pénzügyi ellenjegyzés, érvényesítés, KSH adatszolgáltatás,
  •  költségvetési támogatás elszámolása Önkormányzat felé,
  • Adatszolgáltatás: statisztikák, jelentések, elszámolások elkészítése
  • Pályázatok pénzügyi részének tervezése, lebonyolítása, elszámolása
  • Jogi dokumentumok pénzügyi részeinek elkészítése
  • kötelezettségvállalások ellenjegyzése
  • kapcsolattartás a belső ellenőrzéssel
  • Határidők, kötelezettségek nyilvántartása
  • Aktív részvétel a menedzsment munkájában

Elvárások

    • Felsőfokú szakirányú végzettség
    • Mérlegképes könyvelői végzettség
    • Pénzügyminisztériumi regisztráció tevékenység végzésére érvényes engedéllyel
    • Naprakész adózási és számviteli ismeretek birtokában van
    • készségszintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

Libra ügyviteli rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér

  • magyar nyelvű szakmai önéletrajz bruttó bérigény megjelöléssel