Feladatok

  • A cég pénzügyi és gazdasági stratégiájának kidolgozása és megvalósítása
  • Pénzügyi tervezés, költségvetés készítése és ellenőrzése
  • Pénzügyi jelentések és elemzések készítése a vezetőség számára
  • Kapcsolattartás a könyveléssel, adóhatósággal és egyéb pénzügyi intézményekkel
  • Befektetések és pénzügyi kockázatok kezelése
  • Pénzügyi folyamatok és rendszerek fejlesztése és optimalizálása
  • A cég gazdasági tevékenységének nyomon követése és elemzése
  • Csapat vezetése és motiválása

Elvárások

  • Gazdasági felsőfokú végzettség (preferáltan pénzügyi vagy közgazdasági területen)
  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló analitikai és problémamegoldó képességek
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (MS Office, különösen Excel)
  • Kiváló kommunikációs és vezetői készségek
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség a gyorsan változó környezetben
  • Stratégiai gondolkodás és üzleti szemlélet

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés és juttatási csomag
Stabil munkahely egy folyamatosan növekvő iparágban
Szakmai fejlődési lehetőségek és továbbképzések
Inspiráló és támogató munkakörnyezet
Hosszú távú karrierlehetőség

Céginformáció

Szolgáltatási területén piacvezető, magyar tulajdonú cégcsoport, dinamikusan növekvő csapatába keres egy tapasztalt és elkötelezett Gazdasági Vezetőt.

Cégnév: Nagy-Németh Erzsébet Kft.