Feladatok

  • A társaság támogatás elszámolásának teljeskörű kezelése mind a kapott, mind az adott hazai támogatások témakörében;
  • Üzleti terv és módosításainak elkészítése;
  • Beszámolók készítése;
  • Beérkező belföldi és külföldi szállítói számlák tartalmi, formai ellenőrzése, nyilvántartásba vétele;
  • Könyvvizsgálathoz kapcsolódó adatszolgáltatások összeállítása;
  • Egyenlegközlők kiállítása, partnerrel való egyeztetése;
  • Belső szabályzatok elkészítésében való közreműködés;
  • Külső- és belső ellenőrző szervek számára készítendő adatszolgáltatásban közreműködés.

Elvárások

  • Gazdasági vagy pénzügyi számviteli szakon szerzett felsőfokú végzettség;
  • Mérlegképes könyvelői végzettség;
  • 5+ éves releváns szakmai tapasztalat;
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • Microsoft Office magas szintű ismerete.

Előnyt jelent

  • Hazai támogatási rendszer ismerete;
  • Számvitel vagy kontrolling területén szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalóképes nyelvismeret;
  • Köztulajdonban álló gazdasági társaságnál szerzett tapasztalat.

Személyes követelmények:

  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés;
  • Önállóság, magabiztosság;
  • Csapatban történő együttműködés;
  • Proaktív hozzáállás;
  • Jó terhelhetőség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem;
  • Felelősségteljes, önálló munka;
  • Folyamatos szakmai fejlődés;
  • Céges laptop, telefon, mobilinternet;
  • Cafeteria juttatás;
  • Kedvezményes egészségügyi szűrések;
  • Gyümölcsnap.

Munkavégzés helye: 1126 Budapest, Istenhegyi út 18.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

Szeretnél egy olyan dinamikus csapatban dolgozni, ahol folyamatos fejlődési lehetőséget kínálunk gazdasági tapasztalatod megerősítéséhez? Csatlakozz csapatunkba, ahol mi együttesen valljuk, hogy „Azért dolgozunk, hogy megoszthassuk a hazai kreatívipar iránti szeretetünket."

Az MDDÜ Magyar Divat & Design Ügynökség Nonprofit Zrt. új munkatársat keres

pozíció betöltésére.

Cégnév: Visit Hungary Nonprofit Zrt.