Feladatok

Olyan Gazdasági Informatikus végzetségű szakember jelentkezését várjuk, aki hidat képez az üzleti szoftvereink fejlesztői és felhasználói között (külső fejlesztés esetén belső konzulensként képvisel minket. Magasszintű rendszerszervezési, rendszerelemzési, üzleti intelligencia-, vagy gazdasági alkalmazás szakértői tudással rendelkezik, fejlesztési projektek menedzselését végzi minden területen, ahol a gazdasági / üzleti feladatokat informatikai támogatással kell / lehet megoldani.
Képes hatékony és biztonságos, a funkcionális igényeket kielégítő adattárolási és adatbázis- fejlesztéseket végezni, azokat menedzselni. Új üzleti megoldásokat kialakítani, kész rendszereket adaptálni / implementálni, továbbá képes IT-alapú üzleti innovációk és fejlesztések előkészítésére, tervezésére és megvalósítására.
Ehhez magasfokú elemző- és problémamegoldó készségre, rendszerszemléletre, jó kommunikációs és absztrakciós készségre, valamint kreativitásra van szükség.

Feladatok:

  • Új ERP rendszer bevezetése
  • CRM rendszer bevezetése
  • IT projektekben, fejlesztésekben való részvétel, akár Projektvezetőként is
  • Adatelemzés
  • Üzleti intelligencia bevezetése, alkalmazása (BI, Power BI)
  • Adatbázis kezelés
  • Scriptek, lekérdezések: (SQL, PHP, HTML, Java, JSON, PYTHON)
  • Üzleti innovációs lehetőségek IT támogatása
  • A szükséges alkalmazások bevezetése, oktatása, dokumentálása
  • IT Beruházások megtérülésének vizsgálata

Elvárások

  • Középfokú angol nyelvismeret

Az alábbi területeken rendelkezik naprakész ismeretekkel és alkalmazni is tudja:

  • Korszerű módszertani és gyakorlati ismeretek ERP rendszerek területén
  • Tapasztalat Vállalati információs rendszerek használatában (CRM, Levelező rendszerek, egyéb)
  • Ágazati információs rendszerek ismerete, kapcsolódásuk és átjárhatóságuk
  • IT-projektmenedzsment
  • Folyamatmenedzsment
  • Üzleti intelligencia (BI, PowerBI)
  • Adatbázis-kezelés
  • Programozási alapismeretek (SQL, PHP, HTML, Java, PYTHON, egyéb)
  • IT-Biztonság
  • IT-beruházások megtérülése
  • Pénzügyi és számviteli alapismeretek

Előnyt jelent

  • Tapasztalat ERP rendszerek bevezetésében
  • E-marketing (Ads, FaceBook, GA4 Analytics, Hírlevél rendszerek, SEO, weboldal analitikai, diagnosztikai rendszerek ismerete)
  • Tartalomkezelő rendszerek (Wordpress, egyedi CMS)
  • Webshop motorok (PrestaShop, Magento 2.0, Shopify, Shoprenter)
  • CRM
  • Étrend-kiegészítők piacán szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Támogató vezetőség és csapat
  • Mókusaink is vannak
  • Családias hangulat
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, tea
  • Kutyabarát iroda
  • Zöld munkahelyi környezet
  • Munkába járási költségtámogatás
  • Kéthetente gyümölcsnap
  • Karácsonyi extra juttatás

Munkahelyi extrák

  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk tudatosan tervezett, megbízható és innovatív táplálékkiegészítőketkínál az embereknek. Termékeink a legfrissebb tudományos kutatásokkal összhangban készülnek, a legújabb gyártástechnológiák mellett. Küldetésünk minél szélesebb körben megismertetni azokat az újgenerációs és bioaktív tápanyagokat, melyek életmódi reformokkal karöltve, célzott támogatói a prevenciónak és a minőségi, hosszú életnek.

Önéletrajzzal, motivációs/referencia levéllel, a fizetés igény megadásával és a pozíció feltüntetésével.

Cégnév: Natur Tanya Hungary Kft.