Feladatok

  • Tevőlegesen részt vesz a Társaság által végzett számviteli szolgáltatások szakmai irányításában, számviteli és adózási kérdésekben állást foglal
  • Rendszeresen elemzi a szervezet pénzügyi-, számviteli adatait, értékeli a szervezet gazdasági helyzetét, eredményét.
  • KSH részére statisztikai adatszolgáltatások benyújtása
  • Részvétel a Társaság pénzügyi és gazdasági ügyeinek koordinálásában, tervezésében, szervezésében, irányításában ellenőrzésében, a menedzsment naprakész információkkal való ellátásának biztosításában.
  • Cash-flow tervezés
  • Kapcsolattartás a számlavezető pénzintézettel
  • Feladatait a gazdasági vezető irányításával, vele szorosan együttműködve látja el.

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú pénzügyi végzettség
  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

- vezetői gyakorlat

Amit kínálunk

- Azonnali kezdési lehetőség
- Versenyképes fizetés
- Hosszú távú, stabil munkalehetőség
- Családias hangulatú légkör

Céginformáció

A Prenet-Ing Kft több évtizedes tapasztalattal rendelkezik gyógyszeripari készítmények előállításához szükséges know-how-k kidolgozásában, dokumentálásában.
Cégünk főtevékenysége mellett a számviteli, adószakértői szakágazatba tartozó szolgáltatásokat is nyújt. Üzleti partnerei között az általános jellegű tevékenységet végző kisvállalkozások mellett megjelennek a speciális, a tevékenység közérdekű jellegére tekintettel általános forgalmi adó alól mentes humán-egészségügyi ellátást nyújtó szolgáltatók, valamint a gyógyszerkészítmény gyártó középvállalkozások is.

Kérjük kattintson a "Jelentkezem" gombra és küldje el hozzánk önéletrajzát és motivációs levelét!

Cégnév: PRENET-ING Kft.