Feladatok

  • adatok gyűjtése cégek pénzügyi, gazdasági helyzetéről és piaci pozíciójáról, valamint mérlegeik, eredménykimutatásaik és beszámolóik vizsgálata,
  • gazdaság egyes részterületeinek folyamatos nyomon követése,
  • iparági trendek és piaci változások nyomon követése,
  • elemzések, előrejelzések és döntéstámogató anyagok készítése,
  • szervezeti és működési szabályzatban meghatározott további feladatok ellátása.

Elvárások

  • felsőfokú gazdasági végzettség (BSc, MSc),
  • erős elemzői készség,
  • MS Office (irodai alkalmazások) ismerete (különösen Excel és Powerpoint),
  • középfokú angol nyelvtudás
  • képesség az önálló, precíz munkavégzésre,
  • jó írás- és kommunikációs készség,
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • rendszer szemléletű gondolkozás,
  • együttműködő, rugalmas, proaktív személyiség.

Amit kínálunk

  • stabil, biztos munkahely,
  • barátságos csapat,
  • SZÉP-kártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint),
  • hűség bónusz év végén (a hatályos belső szabályozás szerint),
  • önkéntes nyugdíjpénztári támogatás,
  • önkéntes egészségpénztári tagdíj-hozzájárulás,
  • vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére, szabályozás szerint a családtagok részére is,
  • kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség munkavállalóink részére.

Céginformáció

Foglalkoztatnak a gazdasági kérdések és nyomon követed a piaci változásokat? Ha szeretsz adatokkal dolgozni és elemzéseket összeállítani várjuk jelentkezésed legyél akár több éves tapasztalattal rendelkező szakértő vagy pályakezdő friss diplomás!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.