Feladatok

  • vevők által beszállított termékek felületkezelő gépre történő felrakása, leszedése, ellenőrzése
  • egyedi csomagolást igénylő termékek utasítás szerinti csomagolása

Elvárások

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • 8 általános végzettség
  • bírd a napi 8 órás álló munkavégzést

Előnyt jelent

  • ipari területen szerzett munkatapasztalat
  • precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • 14:00-22:00 közötti munkavégzésre 15%-os délutáni műszakpótlék
  • 22:00-06:00 közötti munkavégzésre 30%-os éjszakai műszakpótlék
  • cafeteria már a próbaidő alatt (próbaidő utáni kifizetéssel)
  • ingyenesen igénybe vehető vállalati busz/bejárás támogatása
  • céges rendezvények (családi nap, szűrővizsgálatok, csapatépítők)
  • balatoni nyaralási lehetőség céges üdülőben
  • családias légkör

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

Társaságunk felületkezeléssel (galvanizálás, kémiai nikkelezés, ezüstözés, KTL festés) foglalkozik elsősorban autóipari cégek partnereként.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja önéletrajzát!