Feladatok

  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (telefonon és emailban)
  • Nemzetközi gépjárművezetők irányítása
  • Gépjárművek nyomonkövetése
  • Fuvarozási rendszer folyamatos használata

Elvárások

  • Angol és Ukrán vagy Orosz nyelv minimum közép szintű ismerete
  • Számítógép használata
  • 2 műszakos munkarend vállalása (Hétfőtől - Péntekig)
  • 2 havonta 1 hétvégi ügyelet vállalása
  • Lelkiismeretes, pontos munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű a munkába járáshoz

Előnyt jelent

Korábbi nemzetközi fuvarozásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil munkahelyet, versenyképes fizetést
  • Nemzetközi karrier és képzés lehetőségét
  • Cafeteria juttatást
  • Munkába járási támogatás
  • Havi 1 hét Home Office (próbaidő lejártát követően)

Céginformáció

Európa egyik vezető családi tulajdonú fuvarozó és szállítmányozó cége, mely több mint 100 éve meghatározó szereplője az európai fuvarpiacnak. Úttörő szemléletével és kiegyensúlyozott, racionális tervezésével hozta létre a magyarországi irodáját Ecseren, mely szervesen kapcsolódik 18 országban jelenlévő irodáihoz, melyek együttes éves árbevétele több mint 650 millió EUR. Elkötlezettek vagyunk abban, hogy ügyfeleink minőségi szolgáltatást kapjanak tőlünk és hosszú távú, kiszámítható kapcsolatban eredményesen dolgozzunk.
Csatlakozz hozzánk!

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: EWALS CARGO CARE KFT.