Feladatok

Cégünk tengeri konténer szállítási részlegére keresünk 1 fő fuvarszervezőt Home office és irodai vegyes munkavégzésre.

Feladataid a következőek lesznek:
  • Folyamatos kapcsolattartás a sofőrökkel, és a partnereinkkel.
  • A teherautók nyomon követése, útvonalak továbbítása a sofőrök számára.
  • Az üres járatok minimalizálása.
  • A beérkező munkák összehangolása, az optimális futásteljesítményre való törekedés/elérése.
  • Fuvarokhoz tartozó adminisztráció (ERP rendszerben rögzítés,  Fuvarokmányok kezelése,…)

Elvárások

  • Önálló munkavégzés, proaktív hozzáállás a munka Home office jellegéből kifolyólag.
  • Fuvarszervezés terén szerzett tapasztalat (Tengeri konténerek szállításában szerzett tapasztalat előny).
  • AETR és a vezetési/pihenő időkre vonatkozó szabályok ismerete
  • jó probléma megoldó készség és stressztűrés

Előnyt jelent

  • Innomanagement és M365 szoftverek ismerete
  • Idegennyelv ismerete (Angol, Német)

Amit kínálunk

Home office lehetősége betanulás után.
Az irodai munkavégzés végezhető akár a budapesti, akár a velencei irodánkból, megbeszélés kérdése.
Jó munkakörülmények.
Kiszámítható stabil bérezés.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

2008-ban alapított családi tulajdonú fuvarozó cég. Az elmúlt 16 év során folyamatosan fejlődve a 3,5t össztömegű járművek üzemeltetésétől egészen a 40t-s szerelvényekig jutottunk. Három évvel belekezdtünk a tengeri konténerek szállításába, ezzel szélesítve az általunk kínált szolgáltatásokat a partnereink részére.
Cégnév: Alba-Posta Kft.