Feladatok

  • belföldi és nemzetközi közúti fuvar szervezés
  • fuvarmegbízások dokumentálása, a fuvarok nyomon követése, számlázása
  • folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel és alvállalkozókkal
  • új ügyfelek felkeresése, árajánlatok kiadása
  • statisztikák, kimutatások készítése

Elvárások

  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • német nyelv előnyt jelent
  • minimum középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő- és szervezési készség
  • fuvarszervezésben szerzett tapasztalat
  • felelősségteljes, pontos, megbízható, önálló munkavégzésre való képesség
  • ügyfélorientált, problémamegoldó szemlélet
  • jó megjelenés
  • pozitív hozzáállás, kitartás

Előnyt jelent

  • német vagy olasz nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • hosszú távú kihívásokkal teli, változatos munkalehetőség egy megbízható munkahelyen
  • fiatal, lendületes csapat
  • céges telefon
  • céges laptop
  • versenyképes fizetés

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő, budapest 3. kerületi telephellyel rendelkező nemzetközi és belföldi szállítmányozó cég vagyunk.