Feladatok

  • Nemzetközi  fuvarok szervezése
  • Gépkocsivezetők irányítása
  • A rendelkezésre álló fuvarkapacitás optimális kihasználása
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

  • Angol nyelvtudás
  • Fuvarszervezési területen szerzett tapasztalat
  • Ügyfél-orientált látásmód
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Nettó 500.000 Ft-os alapbér, 1 év után akár 700-750.000 Ft-os kereseti lehetőség
  • Eredményes fuvarszervezés esetén negyedéves bónusz
  • Bejárási támogatás 30 Ft/km
  • Dinamikus fejlődési lehetőség
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Munkavégzés helye Újlengyel
  • Normál irodai munkaidő (munkanapokon 8:00 - 16:30)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Inter-VM Trans Kft. 25 éves tapasztalattal rendelkező magyar tulajdonban álló logisztikai szolgáltató. Dinamikusan fejlődő vállalkozásunk három telephelyén több mint 450 alkalmazottat foglalkoztat. Fő profilunk a nemzetközi közúti árufuvarozás és dolgozói személyszállítás. Cégünk partnereinek magas színvonalú kiszolgálása érdekében – fuvarszervezési területen tapasztalattal rendelkező – ambiciózus fuvarszervező munkatársat keres. Amennyiben szereti a kihívásokat, szeretne egy dinamikus csapatban dolgozni, jelentkezzen!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!