Feladatok

- dobozolt ételek címkézése
- megrendelések komissiózása
- szállítás
- pénzügyi elszámolás a kör végén
- alkalmanként rendezvényekkel kapcsolatos pakolási feladatok

Elvárások

- B kategóriás jogosítvány
- jó megjelenés
- jó kommunikációs készség
- Android rendszerű telefon magabiztos használata
- precizitás
- megbízhatóság
- saját autó

Előnyt jelent

- futár tapasztalat
- Miskolci helyismeret

Amit kínálunk

- dinamikus csapat
- versenyképes órabér
- gépjárműhasználati díj
- díjmentes menüebéd

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Gasztroműhely Egyetemi Étterem a Miskolci Egyetemen található vendéglátó egység, amely Miskolc legnagyobb vendéglátó rendezvénytermével rendelkezik. Saját cukrászatot üzemeltet, ételeit nem csak helyben fogyasztásra, hanem kiszállítással is kínálja.

A "jelenkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajz csatolásával.
Cégnév: GMM Partner Kft.