Feladatok

Lendületes, összetartó, 10 fős csapatunkba  kollégát keresünk - délutáni/esti munkavégzésre.

Ez a pozíció neked való, ha:
- nem szeretsz korán kelni és/vagy
- egyéb kötelezettségeid miatt a reggeleid telítettek

Tapasztalat szerint 10-11 óra körüli indulással kalkulálhatsz.

A cégnél végzett futárkodásról a legfőbb tudnivalók:

A munka Budakalászi telephelyről indul és a XIII. kerületben (elsősorban a Marina-parton)  zajlik hétfőtől péntekig.

Feladatok:
- adott napra érkező csomagmennyiség címzettekhez való eljuttatása,
- ügyfelek csomagjainak felvétele, depóban való lepakolása,
-utánvét kezelés és elszámolás

Elvárások

- B kategóriás jogosítvány
- önálló, lendületes munkavégzés
- terhelhetőség
- udvarias és ügyfélcentrikus személyiség
- precizitás, utasítások követése
- csapatban való együttműködés
- határidők betartása

Előnyt jelent

- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- 3,5 T furgon vezetésével szerzett rutin

Amit kínálunk

- magas kereseti lehetőség
-hosszútávú, stabil munkahely
-modern, jól karbantartott járművek

Céginformáció

GLS Hungary Kft-nél 6 éve működő alvállalkozás.

Jelentkezni fényképes önéletrajz csatolásával van lehetőség.