Feladatok

  • Komplett üzleti folyamatokat megvalósító és támogató szoftver frontend komponenseinek továbbfejlesztése, a meglévők karbantartása, igény szerint újak kialakítása (full-stack feladatok).
  • Folyamatos együttműködés az üzleti elemzőkkel, fejlesztőkkel, tesztelőkkel, feladatok összefogása, egyeztetés a frontend fejlesztőkkel.
  • Reszponzív működés biztosítása.
  • Hibakeresés és javítások.
  • Folyamatos tudásmegosztás a fejlesztő csapattagokkal.

Elvárások

  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség,
  • Büntetlen előélet,
  • Állandó belföldi lakóhely,
  • NAV biztonsági ellenőrzés (a pályázat elnyerése után),
  • Frontend fejlesztésben szerzett minimum 3 év szakmai tapasztalat,
  • Angular keretrendszer-ismeret,
  • Angular Material komponensgyakorlat,
  • JavaScript/TypeScript ismerete,
  • Node.js ismerete,
  • HTML5/CSS haladó szintű ismerete,
  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség,
  • Csapatban gondolkodás önálló munkavégzéssel,
  • Logikus, problémák megoldására összpontosító gondolkodásmód,
  • Precíz munkavégzés.

Előnyt jelent

  • Gyakorlat valamely alkalmazásszerver használatában (pl. Nginx),
  • Git verziókezelő rendszer alapfunkcióinak ismerete.

Amit kínálunk

  • Családbarát, stabil, jó légkörű munkahely;
  • Munkatársak hosszú távú megbecsülése;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Évente 25 nap alapszabadság, további, a jogviszonyban töltött idő után járó pótszabadság;
  • Versenyképes bérezés;
  • Bónusz és béren kívüli juttatások;
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • Képzéseken való részvétel;
  • Kedvezményes üdülési lehetőség;
  • Egészségügyi szolgáltatások.

Foglalkoztatás jellege:

  • Határozatlan idejű,
  • Teljes munkaidős.

Egyéb kiemelt információk:

  • Munkábajárási támogatás,
  • SZÉP-kártya.

Havi bruttó fizetés:

Végzettségtől és tapasztalattól függően a Nemzeti Adó- és Vámhivatal személyi állományának jogállásáról szóló 2020. évi CXXX. törvény, valamint a NAV Foglalkoztatási Szabályzatában foglaltak szerint.

Céginformáció

Nemzeti Adó- és Vámhivatal

Informatikai Intézet

Munkavégzés helye:

Budapest,1143 XIV. Hungária krt. 112-114.
 (országos hatáskörű szervként azonban az ország több pontján jelen vagyunk, így több alternatívát tudunk kínálni)

Pályázat benyújtásának határideje: 2024. 10. 25.

Pályázatok benyújtásának módja:

Fényképes önéletrajz (tárgy: Full-stack fejlesztő) a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva.

Pályázat elbírálásának határideje: 2024. 10. 31.