Feladatok

Milyen feladatok várnak nálunk?
  • Webes felületek fejlesztése és karbantartása
  • Részvétel agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában
  • UX design felhasználói igényekhez való igazítása
  • Felelősségvállalás a szoftver megvalósításáért és minőségéért
  • Részvétel különböző rendszerek teljes implementációs folyamataiban (a tervezéstől a megvalósításig)

Elvárások

Milyen elvárásaink vannak feléd?
  • Rendelkezz HTML5, CSS/SCSS és Javascript ismeretekkel
  • Verziókövető rendszerekben való jártasság
  • Önálló, igényes munkavégzés
  • Alapvető SQL ismeret
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

Mi jelent előnyt a kiválasztásnál?
  • Typescript nyelv ismerete
  • Valamely JS frameworkben szerzett tapasztalat (Svelte/SvelteKit, Angular, React, Vue)
  • Nem idegen számodra a REST API-k használata
  • PostgreSQL adatbázis ismerete
  • Nyitottság új technológiák megismerésére

Amit kínálunk

Mit kínálunk neked?
  • Igényes, elegáns munkakörnyezet, családias légkör
  • Dinamikus, fiatalos, gyorsan fejlődő és bővülő csapat
  • Kihívásokkal teli projektek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú karrierlehetőség, előrelépési lehetőség
  • Stabil, piaci szintű jövedelem

Céginformáció

Új frontend fejlesztő kollégával szeretnénk bővíteni csapatunkat, aki csatlakozik a tervezési és fejlesztési folyamatainkhoz meglévő és új projektjeink keretében. A project managerekkel és folyamatosan bővülő csapatunkkal közösen dolgozva mindig új ötletek és kihívások elé állítjuk magunkat, hogy a legjobb és legmegbízhatóbb felhasználói élményt nyújtsuk. Mindig örömmel fogadjuk a friss és új ötleteket, amik által fejlődhet mind a csapat, mind a fejlesztések menete, illetve a felhasználóink elé tárt alkalmazások megbízhatósága.

Csapatunkat közel 8 éve kezdtük el összeszervezni, hogy egy olyan friss szemlélettel és gondolkodásmóddal rendelkező közösséget hozhassunk létre, amelynek segítségével cégünk dinamikusan tudja kezelni a fejlődő és változó piaci igényeket, valamint fiatalos és energikus környezetet tudjunk biztosítani egymásnak, ahol mindenki úgy érezheti, hogy hozzájárulása értékes és elengedhetetlen a közös sikerhez.

Frontend fejlesztésben nagy hangsúlyt fektetünk a felületeinken történő munkavégzés fluiditására. Igyekszünk modern és megbízható felhasználói élményt nyújtani mind kollégáinknak, mind pedig ügyfeleinknek. Ezt saját, házon belül fejlesztett komponens könyvtárunkkal és folyamatos visszajelzésekből leszűrt igények megvalósításával tesszük gördülékenyebbé.