Feladatok

A Cardoner Hotel**** és Konferenciaközpontba keressük azt a személyt, aki a szállodai csapat egyik meghatározó tagjaként irányítja a recepciós csapatot, az alábbi feladatok mentén:
  • A szálloda recepciójának szakmai felügyelete, irányítása, gazdaságos üzemeltetésének biztosítása
  • Vendégek teljes körű tájékoztatása a szállodai szolgáltatásokról
  • A vendégek érkeztetése, regisztrálása és utaztatása, szóbeli kéréseinek, panaszainak kezelése
  • Egyéni szobafoglalások, a vendégek számláinak, fizettetése és ezzel kapcsolatos pénzkezelési és ügyviteli feladatok ellátás
  • Garanciás listák figyelése, előlegek rendezése
  • Részleg dolgozóinak munkaidő beosztása, szabadságok elbírálása, kiadása, munkaidő adatok kezelése
  • Havi beosztás alapján ellátni az ügyeletes vezetői feladatokat

Elvárások

  • Legyen felsőfokú, szakirányú végzettséged, valamint szállodai recepción szerzett tapasztalatod
  • Beszélj angolul legalább középfokon
  • Fontos, hogy megfelelő együttműködési és önálló feladatmegoldó képességed legyen, hiszen a csapatod mellett, a szálloda minden részlegével, valamint az Accent többi szállodájának FOM-jával is együtt fogsz dolgozni
  • Légy nyitott újdonságokra, proaktívan keresd a lehetőséget a területed fejlődésére, saját magad fejlesztésére. Legyél kreatív és precíz egyben
  • Legyen mozgatórugód a digitalizáció, tartsd a lépést a technikai fejlődéssel (szállodai szoftverek, modernizáció, egyszerűsítések)
  • Végül, de nem utolsó sorban legyél vendégorientált és megbízható csapatjátékos

Amit kínálunk

  • Szakmaiság: tapasztalt és támogató csapat, stabil szakmai infrastruktúra
  • Stabilitás: biztos munkahely, anyagi biztonság, versenyképes juttatási csomag
  • Tudatosság: kulcsfontosságú szereplője lehetsz a szálloda működésének
  • Fejlődési lehetőség: folyamatos tréning lehetőségek várnak rád
  • Feltöltődés: kedvező üdülési lehetőség a szállodaláncon belül
  • Energia a munka elvégzéséhez: napi egyszeri meleg étkezés a munkanapokon
  • Komfort: gyönyörű, új munkakörnyezet Budapesttől pár kilométerre
  • Családias hangulat
  • Utazási költségtérítés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Az Accent Hotels Magyarország egyik legszínesebb, legdinamikusabban fejlődő szállodalánca, amely jelenleg 26 szállodát üzemeltet Magyarországon és Ausztriában egyaránt.

Miért érdemes nálunk dolgozni?
  • A törvényi elvárások maximális betartására törekszünk
  • Az átlagosnál jobb munkakörülményeket és egész éven át tartó munkalehetőséget biztosítunk.
  • Hangsúlyt fektetünk a karrierlehetőségre mind szállodán belül mind a szállodák között.
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőséget biztosítunk az Accent Hotels által üzemeltetett szállodákban a dolgozók, illetve családtagjaik és barátaik részére.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.