Feladatok

  • szerszámcserék elvégzése
  • fröccsöntőgépek beállítása, gyártásindításnál az indítás dokumentálása
  • a gyártással kapcsolatos hibák elhárítása
  • a fröccsöntési folyamatok optimalizálása az előírt folyamat-, ill. minőségi paraméterek tekintetében

Elvárások

  • önálló, precíz munkavégzés
  • fröccsöntőtechnológia ismerete
  • fröccsötőgépek ismerete
  • rugalmasság
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • fröccsöntési ismeretek, éppúgy, mint anyagfeldolgozási ismeretek
  • több éves szakmai tapasztalat a minőségileg igényes műanyag-alkatrészek gyártásában
  • a fröccsöntőszerszámok és folyamatok gyakorlatorientált ismerete

Előnyt jelent

  • Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk

Teljes munkaidőben vonzó, jogtisztán bejelentett jövedelmet, Cafeteriát, baleset- és életbiztosítást, utazási költségtérítést kínálunk Önnek, valamint családias munkahelyi légkört, stabil környezettel.  Legyen részese egy innovatív vállalat növekedésének, mely nagy fejlődési lehetőségeket biztosít az Ön számára. Elvárásunk a jól strukturált, szervezett, költséghatékony munkavégzés.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

Szigetszentmiklósi telephelyen lévő csapatunk erősítésére keressük Önt fröccsöntő technológus pozícióba, azonnali kezdéssel.
A vállalat az Ön megbízható partnere innovatív termékekkel és megoldásokkal a gépjármű szenzorika területén.  A nemzetközi versenyben sikerünk alapját magasan képzett és elkötelezett munkatársaink alkotják. Több európai telephelyünkön törekszünk a maximális vevői haszon biztosítására, karcsú struktúrával, rövid döntési utakkal és  kiváló minőségű termékekkel. Amit mi kínálunk Önnek: változatos tevékenységek, egyéni fejlődési esélyek.

Jelentkezését juttassa el hozzánk e-mailen keresztül elérhetőségének és fizetési igényének megjelölésével.
Cégnév: GST Systems Hungary Kft.