Menton Jobs

Fröccsöntő gépbeállító - Nagyigmánd

Az egyik legnagyobb műanyagipari cég keresi új villamos karbantartó kollégáját! Válassz minket, ha egy olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol innovatív eszközökkel és szakmai támogatás mellett dolgozhatsz egészséges munkakörnyezetben!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

-Műanyagfröccsöntő gépek beállítása

-Színcserék

-Gépindítás

-Gépleállítás

-Gépek takarítása

-Termelés közben előforduló hibák elhárítása, megelőzése, technológiai utasítások betartása

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

-Középfokú végzettség

-Tanulási készség

-Fröccsöntésben, műanyag megmunkálásban szerzett tapasztalat elvárás

-Pörgős, kreatív csapatjátékost keresünk

Munkarend:

Munkarend: Megszakítás nélküli 12 órás (6:00-18:00 illetve 18:00-06:00) műszak

Közvetítési nyilvántartási szám: PEM/01/002325-1/2017-854

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

- Családias légkör

- Próbaidő után 10% teljesítmény bónusz

- 3 havi munkaidő keret

- Bejárási támogatás 36,5 Ft/km

- Ingyenes céges buszjárat

- Cafeteria 20.000 Ft, vagy 15.000 Ft bérhez elszámolva

- Kávé és snack automatához 4.000 Ft/hónap

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.