Menton Jobs

Fröccsöntő gépbeállító Győrladamér

Csatlakozz az egyik legnagyobb autóipari beszállító szakembereinek csapatába! A műanyagiparra specializálódtál? Szereted ha több szabadidőd van hétköznap? Jelentkezz önéletrajzoddal!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

• Műanyag fröccsöntőgépek beállítása és üzemeltetése
• Szerszámok cseréje, tisztítása, alapvető karbantartása
• Önálló szerszám fel-, és lerakás
• Ciklusidők csökkentése

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

• Valamely műszaki végzettség lehetőleg gépészeti területen
• Műanyagok feldolgozásának technológiai ismerete
• Legalább 2-3 év gépbeállítói szakmai tapasztalat fröccsöntési területen
• Folyamatos műszakos munkarend vállalása (4 nap 12 óra munkavégzés, 4 nap pihenőnap)

Munkarend:

Közvetítési nyilvántartási szám: PEM/01/002325-1/2017-854

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

• Teljesítmény prémium
• Jelenléti bónusz: br. 30.000 Ft/hó
• Cafeteria
• Emelt műszakpótlék
• Hűség bónusz
• Ingyenes céges busz vagy 100%-os bérlettérítés
• Ingyenes munkásszálló Győrben

Cégnév: Menton Jobs Kft