Feladatok

  • A gépek, gépsorok pontos beállítása és szakszerű kezelése.
  • Szerszámcserék végrehajtása
  • Eltérés/hiba javítása, jelzése felettesnek
  • Hatékony és pontos munkavégzés
  • A munkakörnyezet rendezett állapotának biztosítása.

Elvárások

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Gépipari alapismeretek
  • Lekérdezhető, minimum 5 éves tapasztalat ilyen vagy hasonló munkakörben

Előnyt jelent

  • Engel gépek beállításában és javításában szerzett tapasztalat
  • Extruder gépek beállításában és javításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes bér
  • fejlődési és előrelépési lehetőség
  • fizetett plusz munkaóra

Céginformáció

Cégünk műanyag feldolgozással foglalkozik. Fő tevékenységi körünk műanyag épületvillamossági termékek (dobozok, kábelcsatornák, csövek, kábelrögzítők) és egyéb műanyag termékek gyártása. Jelenleg 200 féle terméket gyártunk és forgalmazunk.

III. kerületi 30 éve működő, dinamikusan fejlődő műanyagipari üzemünkbe keresünk FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓT.

Erre az állásra önéletrajz csatolásával jelentkezhet!

Cégnév: BUDVILL és TÁRSA Kft.