Feladatok

  • Vásárlókkal való kommunikáció, kiszolgálása és tanácsadás a fotós termékekkel kapcsolatban
  • Termékek bemutatása és értékesítése
  • Telefonok és emailek fogadása, kommunikáció a raktárral, vásárlókkal és beszállítókkal
  • Ügyféligények felmérése és kezelése
  • Készletkezelés és áruátvétel
  • Rendelési folyamat lefuttatása: adminisztráció online felületen, számlázás (erre megtanítunk)
  • A bemutatóterem rendben tartása és a termékek kihelyezése polcra
  • Online készletkezelő használata, számla kiállítása belőle

Elvárások

  • Barátságos, ügyfélbarát hozzáállásod van
  • Korábban dolgoztál már online készletkezelő vagy árukezelő programmal, esetleg webshoppal
  • Rendelkezel alapvető számítógépes ismeretekkel, tudod mi az a csv file és használtál már akár Excelt is
  • Precízen és lelkiismeretesen dolgozol
  • Képes vagy egyszerre több dologra is odafigyelni
  • Érdeklődsz a fotós termékek iránt
  • Erkölcsibizonyítvány

Előnyt jelent

  • Értékesítési tapasztalat előny
  • Fotótermék kereskedői végzettséggel rendelkezel
  • Dolgoztál már UNAS, Shoprenter, Shoptify vagy Tharanis, Innvoice, Okosügyvitel programokkal
  • Rendelkezel a fotós, videós, studiótermékek, kamerák iránt érdeklődéssel vagy releváns tapasztalattal – alapvető termékismeret előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és bónuszrendszer
  • Rendszeres szakmai oktatás, az online rendszerünk bemutatása, használatára való felkészítés
  • Autonómia a munkavégzés során
  • Kedvezmények a termékeinkre
  • 8 órás, fix, kiszámítható munkaidő-beosztás (10:00-18:00), hétvégi munkavégzés nélkül

Céginformáció

Üdvözöljük a fotózásra összpontosító cégünknél, a KameraPro.hu-n ! Célunk, hogy kiváló minőségű termékeket és kivételes szolgáltatást nyújtsunk a fotózás szerelmeseinek, szakembereknek és tartalomkészítőknek. Küldetésünk, hogy ügyfeleinket képessé tegyük a lenyűgöző képek és videók készítéséhez szükséges felszereléssel.

Kérjük emailben jelentkezzen vagy a profession-n levélben, csatolva a fényképes önéletrajozot és megjelölve a fizetési igényt!
Cégnév: CAMERA-PRO Hungary Kft.