KALL Ingredients Kft.

Forgógép specialista

Főbb feladatok, munkák:

  • Forgógépek üzemeltetési és javítási utasításainak készítése.

  • Diagnosztikai és karbantartási tervek készítése és módosítása.

  • A karbantartó személyzet szakirányú oktatásainak megtartása.

  • Az üzemeltetési és javítási folyamat és végrehajtásának ellenőrzése.

  • Stratégiai tartalék alkatrész készlet meghatározása, módosítása és beszerzése.

  • Gépmódosítási (teljesítmény és/vagy megbízhatóság növelési) javaslatok és tervek kidolgozása.

  • Gépfelügyeleti rendszerek tervezése, megvalósítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök diploma.

  • Legalább 3 éves forgógép üzelmetetési vagy javítási vagy tervezési tapasztalat.

  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség.

  • Kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség, elhivatottság.

  • Felelősségteljes munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Forgógép diagnosztikai tapasztalat.

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

  • Navision vállalatirányítási rendszer felhasználó szintű ismerete.

  • Szolnokhoz közeli (30km) lakhely vagy költözési hajlandóság.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőséget és kihívásokkal teli, felelős szakmai munkát biztosítunk.

  • Szakmai munkáddal a Mérnökségünk tevékenységét támogathatod egy lendületes és jó hangulatú csapat tagjaként.

  • Kiemelkedő jövedelmet és juttatási csomagot biztosítunk:

    • 13. havi fizetés,

    • cafeteria,

    • magán egészségbiztosítás,

    • karrier és képzési lehetőségek cégen vagy cégcsoporton belül,

    • szezonális ajándékcsomagok,

    • munkahelyi masszázs

  • Ingyenes buszjáratot biztosítunk az alábbi településekről: Törökszentmiklós, Szolnok, Fegyvernek, Tiszaföldvár, Martfű, Kengyel, Tiszatenyő.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök