Feladatok

  • Megmunkálod az eléd kerülő motorházakat, pajzsokat és egyéb forgácsolt alkatrészeket
  • Legyártod az egyedi alkatrészeket rajzdokumentáció alapján
  • Végrehajtod a gyártás átállásához szükséges feladatokat
  • Ellenőrzöd az általad legyártott munkadarabok minőségét

Elvárások

  • Rendelkezz szakirányú végzettséggel
  • Rendelkezz targonca- és darukezelő jogosítvánnyal
  • Rendelkezz legalább 1 év szakmai tapasztalattal
  • Rendelkezz a rajzolvasáshoz szükséges ismeretekkel

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomagot, mert ez az alapja az elköteleződésednek
  • Éves bruttó 600 000 Ft cafeteriát, mert ezzel is több lesz a havi bevételed
  • Negyedéves ösztönző prémiumot, mert folyamatosan motiválni szeretnénk
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást, mert senkit nem hagyunk cserben
  • Egészségbiztosítást, mert az egészségnél nincs fontosabb
  • Extra szabadnapokat, mert nálunk nincs áthelyezett szombati munkanap
  • Ingyenes céges buszjáratot több településről, mert így könnyebb neked
  • Változatos feladatokat, mert senki nem szereti a monoton munkahelyeket
  • Barátságos munkakörnyezetet, mert mi ilyenek vagyunk

Munkahelyi extrák

  • Céges busz