Forgácsolási műszakfelelős

A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig.

Ezek lesznek a feladataid

  • A csoportodba tartozó munkatársak irányítása és ösztönzése
  • Támogatod a csapat kohézióját, biztosítod a csapattagok motivációját, elköteleződését
  • Termelési terv betartása
  • A termelési eszközök, berendezések kihasználásának optimalizálása
  • A minőségi előírások, munkavédelmi előírások és a rend betartatása, intézkedés eltérések esetén
  • A gyártási folyamatok nyomon követése, fejlesztési javaslatok megfogalmazása
  • A termelési dokumentációk megfelelő vezetése

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • 1-3 éves forgácsolási környezetben szerzett koordinátori tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Középfokú mechanikai vagy elektronikai végzettség
  • Felelősségvállalás és eredményorientáltság
  • Fejlesztő szemlélet és vezetői rátermettség
  • Pozitív szemlélet és hatékony problémamegoldó képesség

Miért válassz minket?

  • Az elérhető legmodernebb technológiát biztosítjuk számodra
  • Tiszta, modern munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz
  • Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint magán egészségbiztosítási csomagban is részesülnek
  • Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahová örömmel várjuk új belépőinket

Még nagyobb esélyed van, ha

  • Angol és/vagy német nyelvismerettel rendelkezel
  • SAP ismerettel bírsz

NÉZD MEG A VIDEÓNKAT, ÉS CSATLAKOZZ HOZZÁNK, VÁRUNK!