Feladatok

  • érdeklődők informálása, munkafelvételre érkezők tájékoztatása,
  • előjegyzések rögzítése, szerviz árajánlatok készítése, szerviz szolgáltatások értékesítése.
  • járművek szervizelésének, javításának szervezése,
  • a megrendelő folyamatos informálása a javítás státuszáról
  • a kész javítások minőségének ellenőrzése, a gépjármű átadása,
  • a munkafelvétel adminisztratív feladatai: szerviz-, javítás árajánlatok készítése
  • a szolgáltatási számla magyarázata.

Elvárások

  • Legalább középfokú gépjármű műszaki, vagy kereskedelmi vonalon szerzett végzettség,
  • gépjármű szerviz munkafelvevői területen szerzett 2-3 év tapasztalat,
  • előnyt jelent a karosszéria munkafelvételben szerzett gyakorlat,
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek,
  • jó szervező, rendszerező, és együttműködő készség,
  • pozitív, határozott fellépés az ügyfelek szolgálatában,
  • egészséges csapatszellem,
  • mindenek előtt ügyfél központú hozzáállás,
  • megbízhatóság,
  • igényességre való törekvés mind az ügyfelek kiszolgálásában, mind a napi munkavégzésében,
  • feladatorientáltság,
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • kiváló kommunikációs készség,
  • ügyfél kezelésben való jártasság,
  • kulturált megjelenés,
  • lojalitás

Amit kínálunk

  • Bejelentett versenyképes bérezés, motivációs ösztönző rendszer,
  • cafetéria csomag biztosítása,
  • munkába járás támogatása,
  • oktatások a szakmai fejlődés érdekében,
  • csapatépítő programok,
  • a pozícióba való beilleszkedést támogató munkatársak és vezetőség,
  • színvonalas, elegáns, impozáns munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A VAGÉP Zrt.-ről:
A Vagép 1953-ban alakult, Vasszerkezeti és Gépipari Vállalatként.
A vállalat 1992-től részvénytársasági formában működik. Fő tevékenységei 1996-tól a Ford személygépkocsik és haszonjárművek értékesítése és teljes körű szervizelése, hozzá kapcsolódó alkatrész értékesítés, karosszéria javítás, kárügyintézés. A Ford modellcsalád értékesítése és teljes körű szervizszolgáltatása Nyíregyházán, Miskolcon, Debrecenben történik.
1992-től az elsők között kezdte meg a vállalat a Magyar Suzuki Részvénytársasággal kötött megállapodás alapján a Suzuki modelljeinek hazai forgalmazását. A „Lehetőség Autó” program keretében a Magyar Suzuki Zrt. partnereként az Északkelet-Magyarországi régióban biztosítja már több mint két éve azon ügyfelek számára a gépjármű vásárlás lehetőségét, akik fogyatékkal élnek.
A Suzuki Márkakereskedői megállapodás magában foglalja a hivatalos szervizelés gyári alkatrész értékesítés, és karosszéria javítás tevékenységét is, mely Nyíregyházán a Debreceni út 233/c cím alatti telephelyen folyik. Autós profilunkat 2022 évben kiegészítettük a Peugeot személy és kis haszongépjárművek forgalmazásával, szervizelésével teljeskörü szolgáltatást nyújtva az oroszlános márka meglévő és jövőbeni rajongói számára.
Gépjármű üzletághoz kapcsolódó további szolgáltatásaink közé tartozik a finanszírozás, biztosítás kötés, alapgarancián túli garanciális csomagok értékesítése. Haszongépjármű Specialista szolgáltatással állunk ügyfeleink rendelkezésére minden telephelyünkön, és Ford Store értékesítési ponttal Debreceni telephelyünkön.
A Nemzeti Közlekedési Hatósággal kötött szerződés alapján kihelyezett műszaki vizsgáztatást végez társaságunk a Nyíregyháza Debreceni út 233/c szám alatti, és Miskolcon a Szirmabesenyő, Miskolci út 10. alatti Ford Márkakereskedésében. Legyen ön is munkatársunk Nyíregyházán a  Ford-, Suzuki-, Peugeot Márkákat képviselő multibrand kereskedésünkben!

  • Fényképpel ellátott önéletrajz,
  • legmagasabb iskolai végzettséget igazoló dokumentum másolata
Cégnév: VAGÉP Kereskedelmi és Szolgáltató Zrt.