Schiller Autó Család

Folyamatszervező

A Schiller Autó Család 1980-ban alapított hazai családi vállalkozás, mely új és használt autó értékesítéssel, szervizeléssel, gépjármű flottakezeléssel, autó bérbeadással foglalkozik. Folyamatos növekedésünknek köszönhetően munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe: Folyamatszervező.

Főbb feladatok, munkák

  • folyamatok felmérése, elemzése és szakmai egyeztetése

  • üzleti folyamatok, igények, problémák, lehetőségek felmérése, elemzése az érintett területek bevonásával, megoldási lehetőségek összegyűjtése és üzleti követelmények, valamint üzleti igények összeállítása

  • együttműködés üzleti területtel az üzleti folyamatok tervezésében, és kapcsolattartás a rendszerfejlesztési területtel a folyamatok IT támogatásának tervezésében

  • működést hatékonyabbá tevő üzleti igények megfogalmazása

  • szervezési, fejlesztési és tesztelési feladatok összefogása, koordinálása

  • projektek szakmai támogatása

  • munkacsoport vezetése, projektméretet el nem érő feladatok esetén

  • folyamatdokumentáció elkészítése, aktualizálása

  • a szakterületek munkájának folyamatos támogatása

  • közreműködés a kapcsolódó utasítások kialakításában és szakterületek által készítendő utasítások összeállításában

  • a folyamat minőségbiztosításának támogatása

  • az ügyviteli folyamatok módosításainak kommunikációja

  • ügyviteli, üzleti folyamatok oktatása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • folyamatszervezői, üzleti elemző területen szerzett folyamatmodellezési gyakorlati tapasztalat

  • legalább középfokú aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)

  • folyamat alapú elemzés, tervezés

  • tesztelési alapismeretek

  • MS Office ismeretek

  • IT alapismeretek

  • logikus, alternatívákban való gondolkodásmód

  • pontosság és precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • folyamatszervezési tapasztalat

  • lean ismerete

  • irodai folyamatok ismerete

  • hibajegykezelő, ticketing rendszerek, teszt menedzsment rendszerek ismerete (pl. JIRA)

  • projektmenedzsment ismeretek

  • eredményorientált, pozitív beállítottság

  • jó szervező és kommunikációs készség

  • BPMN 2.0 ismeretek, gyakorlat

  • folyamatmodellező rendszer ismeret (pl. Enterpise Architect, Aris)

Egyéb információ

Küldd el részletes szakmai önéletrajzod fizetési igényed megadásával, ismerjük meg egymást és csatlakozz csapatunkhoz!

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem

  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil, folyamatosan fejlődő cégcsoportnál

  • Családias légkör

  • Egészségbiztosítás

  • Kedvezményes helyi étkeztetés

Állás, munka területe(i):

  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Stratégiai tanácsadó

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.