Bosch Group

Folyamatos fejlesztés (Lean) koordinátor_SC divízió

Milyen feladatokra számíthatsz, ha csatlakozol hozzánk?

Célja/Hatásköre:

  • A kormányoszlop gyártási területen a Continuous Improvement Process és a hozzátartozó eszközök hatékony működtetésének a felelőse (bevezetés, oktatás, fenntartás, fejlesztés)
  • Gyártási és mérnökségi management közvetlen támogatása
  • Fejlesztési projektek koordinálása
  • Auditok, látogatások, ellenőrzések előkészítésében, lebonyolításában aktív részvétel és a vállalat érdekeinek képviselete

Feladatok:

  • A gyártási folyamatok figyelemmel kísérése, a hatékonyságuk és teljesítményük elemzése,
  • A termelési folyamatok hatékonyságának növelése és költségmegtakarítási lehetőségek azonosítása,
  • Workshopok, VSM projektek, oktatások előkészítése, vezetése, moderálása
  • Projektek, feladatok nyomon követése, határidők betartása és betartatása, projektek koordinációja,
  • Projektek vezetőinek szakmai támogatása a bevezetés és megvalósítás során,
  • Vizualizációs eszközök fenntartása és fejlesztése
  • Vezetőségi beszámolók, prezentációk előkészítése
  • Aktív részvétel a:
    • Standard munkafolyamatok kialakításában
    • Az gyártási terület elrendezésének kialakításában
    • Új gyártóberendezések tervezési folyamatában
  • Együttműködés más Bosch telephelyekkel

Mikor éri meg jelentkezned?

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Nyelvismeret: angol - tárgyalási szintű, német nyelvismeret – előny
  • Autóipari szabványok ismerete
  • Lean Ismeretek
  • Informatikai ismeretek: MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló elemző és problémamegoldó készség
  • Moderációs készség
  • Önálló, folyamatos fejlesztésre nyitott, aktív/proaktív hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiemelkedő prezentációs készség
  • Strukturált gondolkodás
  • Projektmenedzsment

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT, fejlesztési vezető