Menton Jobs

Folyamatmérnök - Tószeg

Európa legnagyobb kerékpárgyártója bővülés miatt keresi folyamatmérnök kollégáját! Ha otthonosan szeretnél egy ökológiailag tudatos és a jövőn dolgozó multinacionális vállalat mindennapjainak részese lenni, akkor mi Téged keresünk!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

  • Aktív részvétel az Ipar 4.0 projektekben

  • Gyártósorok, berendezések, szerszámok árajánlatok készítése a különböző beszállítóktól

  • Az új gyártósorok, berendezések, szerszámok megvalósítási projekt ütemtervének elkészítése

  • A termelékenység és a munkakörnyezet feltételeinek javítása esetén a gyártósorok, berendezések, szerszámok fejlesztési projektjeinek vezetése

  • E-bike tesztberendezések és a szoftver bevezetésének koordinálása a sorozatgyártáshoz

  • A K+F mérnöki csoport támogatása

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

  • Egyetemi diploma villamosmérnöki vagy gépészmérnöki területen

  • 2-3 év releváns tapasztalat

  • Számítógépes mérnöki alkalmazási ismeretek

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • Precíz és alapos munkavégzés, döntési képesség

  • Jó kommunikációs készség

  • Analitikus személyiség

Kiválasztásod során előnyben tudunk részesíteni, amennyiben:

  • Programozási alapismeretekkel rendelkezel

  • PLC alapismeretekkel rendelkezel (Siemens)

Munkarend:

Közvetítési nyilvántartási szám: PEM/01/002325-1/2017-854

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

Alapbéren felüli komplex juttatási csomag:

  • Jelenléti bónusz

  • Cafeteria

  • Havonta fix összeggel hozzájárulunk a rezsiszámláidhoz

  • Egészségmegőrző juttatások

  • Stabil vállalati háttér

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.