Folyamatmérnök (Kormányműszerelés terület - Maklár)

Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában

A Boschnál új rendszerek, összetevők és technológiák kidolgozásán, elemzésén és továbbfejlesztésén fáradozunk. Célunk egyszerű: jobbá tenni az életet.

A Robert Bosch Automotive Steering Kft. egri és maklári gyára autóipari beszállítóként kormányműveket, kormányoszlopokat, kormánytengelyeket és felújított alkatrészeket szállít a legjobb minőségben és a leghatékonyabb módon a világ legnevesebb autógyárai számára. Az „Életre tervezve” mottóval összhangban az automatizált vezetés megteremtésén, a jövő önvezető autóinak megvalósításán dolgozunk.

A Te feladataid:

  • Gyártási folyamatok meghatározása, ellenőrzése, folyamatos fejlesztése.
  •  Gyártás elemzése, termelékenység fejlesztése.
  •  Termelési adatok gyűjtése, kiértékelése, elemzése: folyamatos fejlesztés.
  •  Tervezett gépátalakítások során közreműködés a specifikációk készítésében, illetve az ajánlatok elbírálásában.
  •  Kivitelezés során/után közreműködés az átvételi szempontok kidolgozásában, részvétel az átvételben.
  •  Éves folyamatfejlesztési terv összeállítása és határidőre történő kivitelezése (VSM/VSD).
  •  Új termék bevezetésében való aktív részvétel.
  •  Termelési terület költségeinek folyamatos csökkentése (RPP tevékenység).
  •  Vevői reklamációkra hozott preventív és reaktív intézkedések bevezetése.
  •  Belső selejtköltségek folyamatos csökkentése
  •  Struktúrált problémamegoldó megoldások használata a napi munkában

Képzettség

  • Gépészmérnöki végzettséggel rendelkező jelöltet várunk, akinek van már minimum 2 év szakmai tapasztalata hasonló területen, jól beszél angolul és rendelkezik hibaelemző, folyamatelemző képességgel.

Amit ajánlunk:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, modern és inspiráló munkakörnyezet, vállalati kantin.
  • Versenyképes kompenzációs csomag: Éves bónusz, SZÉP kártya juttatás, jubileumi bónuszrendszer, karácsonyi jutalom, szemüveg támogatás, utazási költségtérítés, dolgozói kedvezmények.
  • Rugalmas munkavégzés, home office támogatás
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség, egyéni karrierút
  • Sport, kulturális és oktatási rendezvények, valamint számos, a cég által támogatott saját szervezésű tevékenység.
  • Munkatárs ajánlási program
  • Ingyenesen igénybe vehető céges buszjárat
  • Folyamatos képzési lehetőség a Bosch képzési és fejlesztési rendszerének köszönhetően
  • EAP – Számíthatsz ránk! program - A program ingyenesen biztosít bizalmas tanácsadást és támogatást magasan képzett szakemberek által, hogy segítsenek munkahelyi és magánéleti nehézségek megoldásában.
  • Speciális egészségügyi szűrőprogram.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök

Kérlek, amennyiben van lehetőséged, angol nyelvű önéletrajzoddal jelentkezz!

Cégnév: Bosch Group