Viterra Növényolajgyártó Kft.

Folyamatmérnök

Magyarországon a három tagból álló Viterra magyarországi cégcsoport a gabonafélék, olajos magvak, növényolajok és állati takarmány-alapanyagok kereskedelmének és logisztikájának egyik legfontosabb szereplője, emellett gyártási és raktározási tevékenységet is folytat. A Viterra Növényolajgyártó Kft. üzemelteti Közép-Európa egyik legnagyobb növényolajgyárát Foktőn, ahol csúcsminőségű növényolajgyártási technológiát alkalmaznak. A legfontosabb feldolgozott termény a napraforgó, de az üzem alkalmas repcemag, szójabab és kukoricacsíra feldolgozására is.

Feladatok

  • Gyártási folyamatok támogatásához szükséges technológiák fejlesztése
  • Termelési hatékonyságot növelő projektek bevezetése illetve azok gazdasági elemzése
  • A veszteségek és a hatékonysági hiányosságok azonosítása, elemzése és akciók meghatározása
  • A termelés folyamatos optimalizálása a hatékonyság, gazdaságosság és a minőségi mutatók javítása érdekében
  • Teljesítménymutatók kidolgozása és az előrehaladás nyomon követése
  • Együttműködés a termelési részlegekkel
  • Fejlesztési projektek önálló megtervezése és vezetése
  • Lean Six Sigma projektek kordinálása és nyomonkövetése

Elvárások

  • Minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Vegyészmérnök, Biomérnök, Gépészmérnök, Élelmiszeripari mérnök)
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, PowerPoint)
  • Adatelemzési tapasztalat
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök