Folyamatmérnökként feladataid a következők lesznek:

  • termékek gyárthatóságának biztosítása és fejlesztése
  • gyártási dokumentáció készítése (FMEA, Control Plan)
  • termelékenység növelése, akciótervek készítése és nyomonkövetése
  • szerelési hibák elemzése, kiküszöbölése
  • munkautasítások készítése
  • gyártási és minőségügyi mutatószámok folyamatos javítása
  • társosztályokkal való együttműködés

Elvárások:

Téged keresünk, amennyiben:

  • rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséggel
  • magabiztosan beszélsz angolul szóban és írásban
  • proaktív, nyitott személyiség vagy, aki képes csapatban és önállóan is dolgozni

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Egyéb információ az állásról:

Túrkevei munkavégzési hellyel keressük autóipari partnercégünk legújabb tagját folyamatmérnök pozícióba, amiben szereped a termelés támogatása a széria fázis végéig.

Cégnév: Randstad Hungary Kft.
Kapcsolattartó: <p>Amit a partnerünk kínál:</p> <ul> <li>home office lehetőség (heti 2 nap)</li> <li>jelenléti és év