Csatlakozz mezőgazdasági partnercégünkhöz, és dolgozz családias és törődő közegben

ahol a tradíciót az innovációval ötvözve biztosítják a legjobb megoldásokat és szolgáltatásokat az Ügyfeleik számára!

Folyamatfejlesztő mérnök

Amit kérnek a pozíció betöltéséhez:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Pályakezdő és tapasztalat jelöltek jelentkezését egyaránt várjuk
  • Aktív szóbeli angol nyelvtudás
  • AutoCad-et és a SolidWorks ismeretek
  • Lean és 5S ismeretek előnyt jelent
  • MS Office programok ismerete

Feladatok, amik várnak Rád:

  • Karbantartási folyamatok támogatása és innovációk adaptálása
  • Kapcsolattartás az anyavállalat fejlesztőmérnökeivel
  • AutoCAD-ben és SolidWorks-ben műszaki rajzok készítése
  • Gyártási folyamatok támogatása, koordinálása, és fejlesztése
  • Tesztek, kísérleti gyártások levezénylése és elemezése
  • Gyártási hatékonyság optimalizálása
  • Gyártási, karbantartási és műszaki dokumentumok készítése és aktualizálása
  • Adatgyűjtés, adatelemzéssel, és statisztikák készítése

Amit nyújtanak cserébe:

  • Rugalmas munkarend
  • 20 munkanap home office/év
  • Jelenléti bónusz
  • 100%-os utazástámogatás
  • Cafeteria szolgáltatás
  • Éves bónusz
  • Kávé-és snack automata keret
  • Munkavállalói ajánló bónuszrendszer
  • Jó hangulatú, fiatalos, családias csapat
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Garantált szakmai fejlődés (továbbképzések, tréningek)
  • Céges rendezvények, ajándékok

A meghirdetett pozícióra a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudja elküldeni pályázatát!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Cégnév: Get Work Trend Kft