Get Work Trend Kft.

Legyél TE az elsők között! Csatlakozz partnercégünkhöz, mely Debrecenben építi második európai üzemét.

Fő célunk a gyártási folyamat kiépítése, és ehhez keresünk motivált és lelkes csapattagokat. Ha érdekel az elektromos autók és az erőművek világa, nálunk a helyed!

Várjuk jelentkezésed

Folyamat technikus

pozíciónkba
 Induljunk közösen, csak veled együtt sikerülhet!

A feladataid lesznek:

  • Folyamatmérnökök munkájának támogatása;
  • A gyártási anomáliák és hibás termékek nyomon követése, teljeskörű adatgyűjtés és előzetes egyeztetés;
  • Gyártósoron lévő rendellenes anyagok kiszűrése;
  • A pilot teszt helyszíni nyomon követése és adatgyűjtés;
  • A folyamatok kiválósági arányának és gyakorlati megvalósításának optimalizálása.

Amit tőled várunk:

  • Középfokú elektronikai, mechatronikai vagy gépipari szakirányú végzettség;
  • Termelési területen szerzett releváns tapasztalat;
  • Folyékony angol nyelvtudás;
  • Több műszakos munkarend vállalása;
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete;
  • Debreceni munkavégzés vállalása.

Előnyt jelent:

  • Elektronikai ipari szabványok ismerete;
  • Szerelési folyamattervezésben szerzett tapasztalat.

Amit mi biztosítunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőségek;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőségek.

Munkavégzés helye: Debrecen

Ha nem szeretnél erről a lehetőségről lemaradni, jelentkezz a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva!

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-közvetítés engedély száma: 10097-1/2012-0100-848
munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Cégnév: Get Work Trend Kft