Feladatok

  • Folyamatok felmérése, javítására vonatkozó projektek felállítása és vezetése, folyamatok dokumentálása.
  • A Projekt csapat megfelelő koordinálása, motiválása, folyamatos informálása, feladatok határidőre történő szállításának betartása.
  • Folyamatjavításhoz kapcsolódó döntési anyagok elkészítése, képviselete a Menedzsment felé.
  • A cég digitalizációs törekvéseiben való aktív részvétel. A digitalizálni, és automatizálni szükséges területek, részfeladatok, folyamatok feltárása, a digitalizációs projekt megtervezése, megfelelő előkészítése, vezetése.
  • A folyamatjavításokhoz kapcsolódó esetleges szerződések kezelése, beszállítókkal történő tárgyalás, kapcsolattartás.
  • A siker érdekében aktív, és pozitív kapcsolat fenntartása a belső megrendelőkkel, vezetői és beosztotti szinteken egyaránt.

Elvárások

  • Legalább 3 éves folyamatmenedzsment tapasztalattal rendelkezel.
  • Fogékony vagy az IT terület iránt.
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel preferáltan gazdasági területen.
  • Jól kommunikálsz IT és üzleti területekkel egyaránt, képes vagy megérteni mindkét terület érveit, problémáit.
  • Mivel nemzetközi cég vagyunk, és a munkavégzés nyelve angol, elvárás, hogy tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudással rendelkezz szóban és írásban egyaránt.
  • Önállóan végzed a Rád bízott munkát.
  • Képes vagy különböző érdekek mentén megtalálni a mindenki számára legjobb megoldást.
  • konfliktuskezelő vagy. Jól kezeled a különböző területek érdekütközéseit, a megfelelő megoldása érdekében.
  • Magas a stressztűrő képességed, jól tudsz alkalmazkodni a folyamatos változásokhoz.
  • Határozott, magabiztos, pozitív személyiség vagy.
  • Képes vagy másokat motiválni, személyiségeddel megnyitni a zárt kapukat.
  • Strukturált gondolkodásmód jellemez, képes vagy jól tömöríteni az információt, gyorsan átlátni a problémákat, és jól irányzott kérdésekkel megtalálni azokra a megoldást.

Előnyt jelent

  • Előny, ha autóipari, szolgáltatási-, vagy távközlési vállalatnál szerezted ezt a tapasztalatot.

Amit kínálunk

  • Éves bónusz rendszer
  • Cafeteria csomag a belépést követő első teljes hónaptól
  • Home office a próbaidő lejárta után
  • Munkába járás támogatás
  • Medicover egészségbiztosítási csomag a próbaidő lejárta után
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Budapestről tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető, vonzó irodai munkakörnyezet (Budaörs Office Park)
  • Motiváló szakmai feladatok, fejlődési lehetőség tőzsdén jegyzett vállalatcsoportnál
  • Egyéb juttatások (pl. irodai masszázs, gyümölcsnap, nyelvtanfolyam és egyéb oktatások lehetősége, céges rendezvények és síelés)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Masszázs

Céginformáció

Szeretnél részt venni Közép-Kelet Európa meghatározó mobilitási szolgáltatójának fejlesztésében, működtetésben? Csatlakozz egy stabil alapokon álló magyar autóipari cégcsoporthoz, amely nemcsak Magyarországon jelentős szereplő, hanem dinamikusan terjeszkedik számos környező országban is! Az AutoWallis Distribution cégcsoport a tőzsde prémium kategóriájában jegyzett AutoWallis-csoport legnagyobb árbevételű tagja, amely az Isuzu, Ssangyong, Jaguar, Land Rover, Opel, Renault, Dacia és Alpine márkák nagykereskedelmét látja el. Jelen vagyunk nemcsak itthon, hanem az Adria mentén, a Balkánon, és néhány további környező országban is.

Cégnév: AW Distribution Kft.