Feladatok

  • Társaság számviteli, pénzügyi, adózási, gazdasági tevékenységeinek irányítása
  • Havi, negyedéves és éves zárási tevékenységek, pénzügyi kimutatások elkészítése
  • Bevallások, statisztikák elkészítése
  • Adóügyi képviselet a hatóságoknál
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, jogásszal
  • Pénzügyi, számviteli előírások, szabályozások változásainak folyamatos nyomon követése, és azok változásainak betartása
  • Számviteli politika és a belső szabályzatok naprakészen tartása, működtetése
  • Tárgyi eszköz, készlet analitikus és főkönyvi nyilvántartása

Elvárások

  • Pénzügyi, számviteli területen szerzett főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség és érvényes regisztráció
  • Minimum 5 éves számvitel és adózási gyakorlat
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Feddhetetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány, munkáltatói referencia

Előnyt jelent

  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

- versenyképes bérezés,
- nyugodt légkör, családias munkahely
- szakmai képzés lehetősége

Várjuk jelentkezését önéletrajzzal és motivációs levéllel, illetve a fizetési igény megjelölésével.

Cégnév: Ajkai Elektronikai Kft.