Feladatok

A több, mint 30 éve a szakmában sikeresen tevékenykedő Bábolna Sped Kft. a generációváltás folyamatában pályázatot hirdet

Főkönyvelő, gazdasági vezető
munkakör betöltésére.

Leendő munkatársunk legfontosabb feladata a teljesség igénye nélkül.

  • A társaság könyvelési, számviteli és pénzügyi folyamatainak irányítása, ellenőrzése
  • Havi, negyedéves, éves zárási feladatok ellátása, a mérleg, eredménykimutatás, kiegészítő melléklet, üzleti jelentés elkészítése
  • Havi, negyedéves és éves üzemviteli- gazdasági riportok összeállítása
  • A bérszámfejtés, tb. ügyintézés és könyvelés felügyelete
  • Az éves üzleti tervek elkészítése, a szakágak közötti koordináció ellátása
  • Számviteli, pénzügyi szabályzatok karbantartása, aktualizálása
  • Közreműködés a kintlévőségek hatékony kezelésében és behajtásában
  • Tárgyi eszköz és készlet nyilvántartás
  • Külső szervek felé történő adatszolgáltatási tevékenység
  • Adóbevallások elkészítése határidőre történő benyújtása, kapcsolattartás az Adóhatósággal
  • Könyvvizsgálathoz kapcsolódó adatszolgáltatási feladatok koordinálása, irányítása
  • Statisztikai adatszolgáltatások teljesítése
  • A könyvelő munkatársak tevékenységének szakmai irányítása, felügyelete
  • A MICROSOFT Dynamics 365 Business Central vállalatirányítási rendszer működésének felügyelete, a szakmai programokhoz való kapcsolat koordinálása
  • Fejlesztési, vagy testreszabási javaslatok a support szolgáltató felé.
  • Részt vesz a társaság pénzügyi és gazdasági ügyeinek koordinálásában, tervezésében, szervezésében, irányításában és ellenőrzésében
  • A menedzsment tagjaként naprakész információkat szolgáltat a megalapozott gazdasági döntések meghozatalához
  • Javaslatot tesz a társaság fejlesztési, beruházási elképzeléseinek megvalósítására
  • Részt vesz stratégiai döntések kialakításában
  • Felelős a Cash-flow tervezéséért és a stabil likviditási helyzet fenntartásáért
  • Irányítja és ellenőrzi a számlázási folyamatok valós idejű fenntartását
  • Banki kapcsolattartás

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Legalább 3-5 év szakmai és vezetői tapasztalat referenciákkal
  • Kiváló problémamegoldás, együttműködési és kommunikáció készség, megbízhatóság, elkötelezettség, jó szervezőkészség, önálló és felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent

  • Nemzetközi fuvarozási, logisztikai szakterületen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Perspektivikus, stabil gazdasági háttér
  • Modern, ergonomikus munkahelyi környezet
  • Szolgálati autó
  • Céges laptop
  • Családias légkör
  • Piackonform jövedelem

Céginformáció

A Bábolna Sped Kft. 1992-ben alakult, jelenleg 100%-ban magyar magánszemélyek tulajdonában álló vállalat, amely fuvarozás, szállítmányozás, raktár logisztika, járműjavítás, üzemanyag kiskereskedelem, valamint ingatlan hasznosítás területein tevékenykedik.

Várjuk jelentkezését önéletrajzzal és motivációs levéllel, továbbá a fizetési elképzelés megjelölésével.
Cégnév: Bábolna Sped Kft.